GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 15836175
nr 1583 6175
Skål
Stengods, Bladdekor i relief, Pia Hellberg, Signerad, Daterad -12. Längd: 33 cm. Höjd: 14 cm
Kondition: skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:51:15
4/12 18:14:37
Stengods